Galerija Baltik

līderis skaistumkopšanas preču apgādē Baltijā, Skandināvijā un
Austrumeiropā kopš 2001. gada!

Gindexalerija Baltik – tā ir koncepcija, kas, pateicoties pieredzei un uz klientu vērstam laipnam apkalpošanas servisam, sniedz vieglumu un ērtumu mūsu sadarbības pat vismazākajās niansēs.

Galerija Baltik koncepcija – tas ir veids kā izprast klientu vajadzības un panākt, lai visi klienti justos ērti un droši, strādājot ikdienā kopā ar mums.

Galerija Baltik profesionāli un ar cieņu attiecas pret visiem saviem klientiem, un mūsu mērķis ir padarīt mūsu preču lietotāju dzīvi un darbu vieglāku.

Mēs vēlamies panākt, lai visi mūsu klienti justos apmierināti ar mums un mūsu piedāvātajiem produktiem, un apkalpošanas servisu visplašakajā šī vārda nozīmē. Mums ir svarīga mūsu klientu labklājība, darba rezultāti un gandarījums par paveikto un mūsu savstarpējo sadarbību.

Lai īstenotu mūsu iepriekš noteiktos mērķus, mēs arvien izstrādājam jaunus sortimenta un sadarbības piedāvājumus un pakalpojumus, lai saviem klientiem sniegtu vēl lielākas ērtības, komfortu un attīstības iespējas.

Galerija Baltik pateicas visiem klientiem, kas ir novērtējuši mūsu darbu, uzticas mūsu produktu kvalitātei un, pateicoties kuriem, mēs esam izauguši par spēcīgu un profesionālu vairumtirdzniecības uzņēmumu Baltijā, Skandināvijā un Austrumeiropā.

Galerija Baltik nodrošina visu nepieciešamo
profesionālai skaistumkopšanai

Pateicoties ilggadējai pieredzei, profesionālai komandai, nepārtrauktai attīstībai un labāko preču un pakalpojumu piedāvājumiem, esam ieņēmuši līdera pozīcijas skaistumkopšanas preču apgādē un nodrošinām labākās cenas, plašāko sortimentu, ātru un kvalitatīvu apkalpošanu, izdevīgus nosacījumus sadarbības uzsākšanai un uzturēšanai.

Kopš 2001. gada Galerija Baltik ir stabils un uzticams biznesa partneris

Kā arī citu nozaru pārstāvjiem, kā piemēram, teātriem, operām, tetovēšanas studijām un ikkatram, kuram ir saistošs mūsu plašais preču un pakalpojumu klāsts!

Papildus piedāvājam

  • Biznesa idejas un risinājumus
  • Profesionālas konsultācijas un padomus preču iegādē un darba vietu labiekārtošanā
  • Mēbeļu un aprīkojuma uzstādīšanu
  • Pirms un pēc garantijas servisu
  • Plaša spektra tālākizglītības, apmācību un semināru programmas dažādiem skaistumkopšanas nozares profesionāļiem
  • Vietēja un starptautiska mēroga izbraukuma apmācības un seminārus
Prece pievienota salīdzināšanai