Depilācijai

Depilācija ir viens no efektīvākajiem un biežāk izmantotajiem veidiem, lai atbrīvotos no nevēlamā apmatojuma dažādās ķermeņa zonās - uz kājām, padusēs, bikini zonā un citur.  Depilāciju var veikt gan mājas apstākļos, gan skaistumkopšanas salonā pie pieredzējušiem meistariem. Galvenais, lai depilācija tiek veikta ar kvalitatīviem līdzekļiem, kas garantē gan efektīvu rezultātu, gan higiēnu. Tāpat ir svarīgi izmantot speciālus līdzekļus, kas paredzēti ādas kopšanai pirms un pēc depilācijas.
Profesionālus līdzekļus depilācijai varat iegādāties mūsu Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs.
Salonline piedāvājumā pirms depilācijas kosmētika, kas dezinficē, attīra un nomierina ādu pirms matiņu likvidēšanas procedūras. Plašā klāstā pieejami kvalitatīvi vaski un cukura pastas depilācijai no tādiem zīmoliem kā Skinsystem, Sinelco, Salonline. Vaski pieejami ar dažādiem aromātiem, arī produkti jutīgai ādai. Preču klāstā arī kvalitatīva pēc depilācijas kosmētika – eļļas un želejas, kas nomierina sakairināto ādu, aizkavē matiņu ataugšanu. Protams, nopērkami arī depilācijas piederumu un virsmu tīrītāji, jo higiēnas standartu ievērošana ir prioritāte.
Mūsu piedāvātos depilācijas līdzekļus izvēlas vadošo skaistumkopšanas salonu meistari. Bet mēs piedāvājam šo kvalitatīvo un profesionālo produkciju iegādāties ikvienam interesentam arī izmantošanai individuāli.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai