Nagiem

Profesionāli līdzekļi nagiem, to kopšanai | Salon Line

Kvalitatīvs manikīrs vienmēr liecina par rūpēm un cieņu pret sevi. Kā arī kopti nagi tāpat kā seja un mati savā ziņā ir ikviena cilvēka vizītkarte, pēc kuras viņu novērtē apkārtējie. Izveidot skaistu manikīru iespējams arī mājas apstākļos, bet vairums sieviešu izvēlas uzticēties speciālistiem skaistumkopšanas salonos, kuru rīcībā ir profesionāli nagu kopšanas līdzekļi un lakas, kā arī viņi pārzina aktuālās nagu modes tendences un tehnikas.
Manikīra meistara darba vieta nav iedomāja bez ļoti plaša klāsta dažādu līdzekļu. Tās ir dažāda veida nagu lakas, nagu kopšanas līdzekļi, speciāli līdzekļi kutikulas apstrādei, kā arī nagu lakas noņēmēji. Visus šos līdzekļus manikīra speciālisti un arī jebkurš interesents var iegādāties mūsu Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejami arī augstas kvalitātes profesionāli līdzekļi nagiem, ko savā darbā izvēlas labāko skaistumkopšanas salonu speciālisti.
Salonline preču klāstā esam iekļāvuši gan želejlakas, gan klasiskās nagu lakas, kā arī ilgnoturīgās nagu lakas, kuras saglabā savu klājumu līdz pat 10 dienām. Ļoti plašs ir toņu klāsts, kas ļaus ikvienai dāmai izvēlēties tieši savam stilam un noskaņojuma atbilstošu nagu laku.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai