Nagiem | Rokām | Pēdām

Salonline ir viss nepieciešamais gan nagiem, gan roku un pēdu kopšanai, gan skaistam manikīram un pedikīram no nozares ekspertiem.
Atradīsi sev visu nepieciešamo gan profesionālai lietošanai, gan ikdienas lietošanai izcilam manikīram, pedikīram un kā parūpēties par roku un pēdu kopšanu no profesionāliem nozares ekspertu zīmoliem, kā GRACE COLE, PHĒNOM, ZEN SPA, SKINSYSTEM, LOOK, JESSICA, JOKO, JACKLON, BB GREEN, u.c.
Pie mums sev visu nepieciešamo manikīra veikšanai atradīs gan profesionāļi, kā arī, ja vēlies veikt manikīru vai pedikīru mājas apstākļos.
Salonline ir plašs nagu laku, gēla nagu laku, ilgstošas noturības nagu laku sortiments ar bagātīgu, daudzveidīgu krāsu paleti daudz dažādos toņos katrai gaumei, kas tiek regulāri papildināta ar jaunām nagu lakām un toņiem. Salonline klāsts ietver matētas un glancētas gēla lakas, plašu spīdumu izvēli, kā arī visu manikīram nepieciešamo.
Visi nepieciešami instrumenti un piederumi nagu, pēdu un kāju kopšanai - nagu vīlītes, nagu šķērītes un nagu knaiblītes, manikīra piederumi, pedikīra piederumi, manikīra aparāts un pedikīra aparāts, vanniņas manikīram un pedikīram, otiņas, trauciņi un daudz citi produkti, ko atradīsiet Salonline veikalā.
Profesionāla  kosmētika ikdienas lietošanai un profesionāļiem, lai parūpētos par tīriem un koptiem nagiem, rokām un pēdām. Salonline piedāvājumā ir kosmētika visiem ādas tipiem –barojoši un dziļi mitrinoši roku krēmi,  krēmi kājām un krēmi nagiem, aizsargājoši roku krēmi, krēmi kājām  un nagiem, emulsijas rokām, barojoši krēmi un eļļas nagiem, kā arī roku dezinfekcijas līdzekļi.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai