Instrumentiem

Tīrības un dezinfekcijas pasākumi ir neaizstājami ikvienā skaistumkopšanas pakalpojumu salonā, lai nodrošinātu klientiem drošu un patīkamu vidi. Lai to īstenotu, jāizmanto kvalitatīvi dezinfekcijas līdzekļi virsmām un instrumentiem. Salon Line tiešsaistes veikalā un veikalā-noliktavā Rīgā varat atrast plašu klāstu ar visiem nepieciešamajiem dezinfekcijas līdzekļiem, gan virsmu, gan instrumentu apstrādei.
Salon Line ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Visas preces tiešā veidā tiek saņemtas no pašiem labākajiem un uzticamākajiem nozares produktu ražotājiem, kuru zīmoli jau izpelnījušies gan skaistumkopšanas meistaru, gan salonu klientu uzticību. Preču klāstā arī profesionāli dezinfekcijas līdzekļi virsmām un instrumentiem.
Preču klāstā pieejami profesionāli dezinfekcijas līdzekļi instrumentiem, ar kuriem droši un ātri var iztīrīt ķemmes, griešanas mašīnītes un citus salonā izmantotos instrumentus. Tāpat pieejami arī dezinfekcijas līdzekļi koncentrāta veidā, kas piemēroti gan nerūsējošā tērauda instrumentiem, gan akrila un plastmasas virsmām.
Salon Line piedāvā arī dažāda veida sterilizatorus – UV sterilizatorus, kvarca sterilizatorus un karstā gaisa sterilizatorus, kas piemēroti dažādu instrumentu ērtai sterilizēšanai. Tīrības un dezinfekcijas nolūkiem pieejami arī ultraskaņas tīrītāji, kas ideāli piemēroti skaistumkopšanas saloniem. Tiem ir plašs pielietojums. Ar ultraskaņas tīrītājiem var tīrīt ne tikai instrumentus, bet arī sadzīves priekšmetus – rotaslietas, brilles, bērnu piederumus u.c.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai