Matu krāsošanai un ķīmiskai apstrādei

Dabīgā matu krāsa katram cilvēkam ir ģenētiski noteikta. Kādam tā patīk un saskan ar viņa stilu un personību, bet kāds izvēlas to mainīt vai akcentēt ar matu krāsas palīdzību. Matu krāsošana ļauj iegūt jebkādu sev vēlamo matu toni, krāsu salikumu un līdz ar to arī sev piemērotu vizuālo tēlu, kurā justies labi un pārliecinoši.
Lai iegūtu noturīgu un skaistu matu krāsu, būtiski izvēlēties augstas kvalitātes produkciju – matu krāsas, kas gan vienmērīgi un efektīvi nokrāso matus, gan savā sastāvā ir saudzīgas pret matu struktūru. Tādas matu krāsas plašā klāstā varat iegādāties Salonline veikalā gan klātienē, gan internetā.
Salonline ir Baltijā lielākais profesionālas matu kosmētikas izplatītājs. Mēs sadarbojamies ar pasaulē atpazīstamiem un labu reputāciju iemantojušiem zīmoliem, ko savam darbam izvēlas frizieri un nozares profesionāļi.
Salonline preču klāstā ir matu krāsas plašā izvēlē – no daudzajām blondo toņu variācijām līdz košajiem un izteikti tumšajiem toņiem. Pieejami vairāk nekā 800 matu krāsu toņi, vairāk nekā 100 tonējošie līdzekļi, kas ļaus ikvienam atrast savu ideālo krāsu vai vairāku toņu kombināciju. Tāpat varat iegādāties oksidantus, balinātājus, līdzekļus ilgviļņiem, matu taisnošanai un kopjošus līdzekļus matu struktūras atjaunošanai.

Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai