Sauļošanās kosmētika solārijā

Solārijs ir viens no veidiem, kā iegūt skaistu iedegumu jebkurā gadalaikā. Apmeklējot kvalitatīvu solāriju plānveidīgi un izmantojot speciālu sauļošanās kosmētiku, var iegūt patiešām lieliskus rezultātus. Visdrošāk solāriju apmeklēt uzticamā salonā, kur ir gan jaunākās paaudzes solāriji, gan tiek piedāvāta profesionāla sauļošanās kosmētika solārijam, kas spēs sniegt ādai piemērotu vēlamo iedeguma efektu.
Uzticamu un kvalitatīvu sauļošanās kosmētiku solārijam varat iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Piedāvājam arī augstas kvalitātes sauļošanās kosmētiku solārijam no tādiem zīmoliem kā Bielenda un Taboo.
Produktu klāstā pieejama sauļošanās kosmētika bez bronzatoriem, kas sniegs gan intensīvu iedegumu, gan ādas atjaunošanos un pretnovecošanos, ko nodrošina sastāvā esošie vitamīni un kopjošie līdzekļi, kā, piemēram, šī sviests.
Plašā klāstā pieejami arī sauļošanās līdzekļi ar bronzatoriem, kas paredzēti dažādiem ādas tipiem un toņiem, kā arī jutīgai ādai. Tie sniegs lielisku pamatiedegumu vai īpaši tumšu un noturīgu toni, arī paildzinās jau esošā iedeguma efektu, kā arī nodrošinās rūpes par ādu, nostiprinās un nogludinās to. Solārija krēmi viegli klājas, ātri iesūcas āda. Pieejami arī solārija krēmi ar karsējošu efektu, krēmi sejai un kājām. Protams, varat iegādāties arī profesionālu pēc sauļošanās kosmētiku.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai