Roku un pēdu kopšanai

Skaista, gluda un veselīga roku un pēdu āda ne tikai labi izskatās, bet arī ļauj justies par sevi pārliecinātam jebkurā situācijā – gan darba intervijā, gan atvaļinājuma laikā. Ikvienam būs gadījies piedzīvot, cik nepatīkamas sajūtas rada sausa, sasprēgājusi roku vai pēdu āda. Tas var radīt diskomfortu, kas traucē veikt pat vienkāršākos ikdienas darbus. Lai izvairītos no šādām situācijām, svarīgi roku un pēdu kopšanai izmantot kvalitatīvus kopšanas līdzekļus. Par rokām un pēdām var parūpēties gan mājas apstākļos, gan uzticēties zinošiem skaistumkopšanas salonu meistariem, kuri palutinās un sakops rokas un pēdas.
Roku un pēdu kopšanai ļoti būtiski izvēlēties profesionālus un efektīvus līdzekļus, kas novērš ādas novecošanos un plaisāšanu, padara ādu maigu, mitrina un baro to. Šādu kosmētiku roku un ādu kopšanai varat iegādāties mūsu Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs.
Preču klāstā pieejami augstas kvalitātes profesionāli līdzekļi roku un pēdu kopšanai, ko savā darbā izvēlas labāko skaistumkopšanas salonu speciālisti. Mūsu veikalā šos līdzekļus var iegādāties ikviens interesents. Piedāvājam profesionālu attīrošo un kopjošo kosmētiku roku un pēdu ādai, dažādus līdzekļus procedūrām, kā arī dezinfekcijas līdzekļus un dezodorantus.Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai