Sejai

Skaista grima izveidošanā ir vairāki etapi. Viens no tiem ir sejas ādas sagatavošana grimam, kā arī ādas tipam un tonim piemērotu koriģējošo un tonējošo līdzekļu uzklāšana. Profesionāla vizāžista un make-up speciālista rīcībā ir daudz kosmētikas līdzekļu, kas paredzēti tieši sejai, lai panāktu, ka tā izskatās nevainojami. Protams, ir labi, ja šāda profesionāla kosmētika ir arī katras sievietes somiņā, lai viņa varētu pati jebkurā brīdī izveidot gaumīgu un situācijai atbilstošu grimu, kas ļauj justies skaistai un par sevi pārliecinātai.
Profesionāla kosmētika sejai, ko savā darbā izvēlas vadošie skaistumkopšanas salonu speciālisti, plašā klāstā iegādājama mūsu Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejama profesionāla un augstas kvalitātes kosmētika sejai – no bāzes un konsīlera līdz tonālajam krēmam un vaigu sārtumam.
Salonline sejas kosmētikas klāstā pieejamas dažādu toņu grima bāzes, kas izlīdzinās un izgaismos sejas ādu, padarot grimu daudz noturīgāku. Korektori un konsīleri lieliski noslēps ādas nepilnības. Tonālie krēmi, kas izlīdzinās un veidos perfektu sejas ādu, pieejami visdažādākajos toņos – no dabīgi bēšiem līdz zeltainiem un tumšiem. Bet pūderis un vaigu sārtums būs kā pēdējais akcents perfektam grimam. Protams, varat iegādāties arī līdzekļus sejas kosmētikas noņemšanai.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai