Parafīna procedūrām

Parafīna procedūras sniedz ādai dziļi mitrinošu, barojošu un sildošu efektu, padarot ādu maigu, atjaunojot tās dabīgo mitruma līdzsvaru. Šādas procedūras visbiežāk izvēlas veikt rokām un kājām, jo āda šajās vietās ir sausāka, vairāk tiek kairināta. Bet parafīna procedūras var veikt arī citām ķermeņa zonām, piemēram, sejai, arī citām vietām gan skaistumkopšanas, gan ārstnieciskos nolūkos.
Lai droši un efektīvi veiktu parafīna procedūras, būtiski izmantot augstas kvalitātes materiālus. Tādus varat iegādāties mūsu Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kopjošās un dekoratīvās kosmētikas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Produktu klāstā ir augstas kvalitātes parafīns un kosmētika, ko izmantot ādas apstrādei pirms procedūras.
Salonline piedāvājumā ir vairāk nekā 20 veidu parafīns ar dažādiem aromātiem – alvejas, lavandas, rožu, citronu, persiku, apelsīnu un daudzi citi. Bagātīgais parafīna aromāts sniegs papildu baudījumu parafīna procedūras laikā. Piedāvājumā parafīni no tādiem uzticamiem zīmoliem kā Skinsystem, Sinelco, Salon Line, Bielenda. Pieejama arī profesionāla pirms procedūras kosmētika – losjoni un želejas ādas apstrādei un sagatavošanai parafīna procedūrai.
Mūsu piedāvāto produkciju parafīna procedūrām izvēlas gan jau esošie skaistumkopšanas salonu meistari, gan topošie speciālisti, kuri vēl tikai mācās, kā arī piedāvājam šos kvalitatīvos produktus iegādāties ikvienam interesantam lietošanai mājās.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai