Depilācija | Parafīns

Depilācija ir saudzīga pieeja liekā apmatojuma likvidēšanai. Depilācijas atšķiras ar to, ka matiņš tiek atbrīvots tikai no virsādas daļas un tā sakne paliek neskarta. Depilācijas krēmi un losjoni, bez sāpēm, tiek vaļā no liekā apmatojuma 10-15 minūšu laikā.
Sievietēm depilācija aktuālāka ķermeņa zonās, kur āda ir jutīgāka. Šeit lieliski noderēs depilācijas krēms sejai un depilācijas krēms bikini zonai un depilācijas vasks citām ķermeņa zonām.
Stiprā dzimuma pārstāvju bārdas likvidēšanai noderīgi ir vīriešu skuvekļi un skūšanās piederumi, taču mūsdienās vīriešiem ir aktuāla arī liekā apmatojuma likvidācija citās ķermeņa zonās. Salonline Piedāvājumā ir atrodami arī depilācijas krēmi vīriešiem un vaksācijas komplekti.
Vaksācija ir sāpīgāks process liekā apmatojuma likvidēšanai, taču ar daudz ilgstošāku efektu, jo tiek likvidēta arī matiņa sakne. Salonline piedāvājumā var atrast Vaksācijas procesam nepieciešamos produktus un piederumus: vaksācijas vasku un vaska sildītājus.
Mūsdienās ir izplatīta arī orentālās vaksācija ar cukura vasku vai pastu. Atšķirība ar parasto vaksāciju ir tāda, ka cukura pasta pielīp tikai pie matiņiem, līdz ar to tā ir nesāpīga. Cukura vaksācija ir dabīga, jo cukura pastas sastāvā ir tikai cukurs un ūdens.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai