Ķermeņa kopšanai

Ādas kopšanas līdzekļi ķermenim | Salon Line

Ādas kopšana neaprobežojas tikai ar sejas kopšanu, tās ir rūpes par visu savu ķermeni – rokām, kājām, krūtīm, sēžamvietu un citām zonām. Lai saglabātu veselīgu, mitrinātu un elastīgu ķermeņa ādu, jādomā gan par dzīvesveida un uztura aspektiem, gan jāskatās, kādi ķermeņa kopšanas un kosmētikas līdzekļi tiek izmantoti, jo, izmantojot piemērotus un profesionālus līdzekļus, patiešām var gūt ievērojamus ķermeņa ādas stāvokļa uzlabojumus. Pilnvērtīga ķermeņa ādas kopšana ietver gan ikdienas rutīnu mājās, gan procedūras kosmetologa kabinetā, kur tiek veikta padziļināta un īpaši efektīva ādas kopšana, atjaunošana un tonizēšana.
Profesionālus un efektīvus līdzekļus ķermeņa kopšanai varat iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejams arī viss nepieciešamais ķermeņa kopšanai – sākot no attīrošās un kopjošās kosmētikas, vannas un dušas līdzekļiem līdz līdzekļiem striju un celulīta problēmu mazināšanai. Tie ir uzticamu zīmolu ķermeņa kopšanas līdzekļi, kurus savā darbā izvēlas salonu speciālisti, kā arī var izmantot ķermeņa kopšanai mājas apstākļos.
Salonline preču klāstā visdažādākie profesionāļu izstrādāti ādas kopšanas līdzekļi. Mūsu veikalā būs atrodams gan kvalitatīvs un barojošs ķermeņa krēms, gan ķermeņa skrubis ādas attīrīšanai. Tie būs neaizstājami līdzekļi ikdienas skaistumkopšanas rutīnas nodrošināšanai. Tāpat pieejami profesionāli līdzekļi ķermeņa procedūrām un aparāttehnoloģijām.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai