Salonu aprīkojums

Salonu aprīkojums profesionāļu vajadzībām | Salon Line

Salonline piedāvājumā ir lielākais un daudzveidīgākais Salonu aprīkojuma un salonu mēbeļu klāsts.
Viss nepieciešamais saloniem!  Frizētavu aprīkojums un salonu labiekārtošanai – frizieru izlietnes, frizieru krēsli,frizieru ratiņi, frizieru piederumi, bērnu krēsli, spoguļi, kāju paliktņi, klientu krēsli, administratora galdi, produktu plaukti, mēbeles, uzgaidāmie dīvāni, u.c.
Manikīriem, pedikīriem un salonu labiekārtošanai – manikīra galds, pedikīra krēsls, uv lampas, galda lampas, pedikīra aparāts, manikīra aparāts, manikīra instrumentu sterilizators, meistara krēsli, uzgaidāmie dīvāni, produktu plaukti, mēbeles u.c.
Kosmētiķiem, kosmetologiem, kā arī spa, medicīnas un rehabilitācijas centru labiekārtošanai –universālās kušetes, masāžas galdi, kosmetologu kušetes, kāju paliktņi, kosmetologu ratiņi, meistara krēsliņi, aparāti ķermenim, lampas lupas, dvieļu sildītāji, instrumentu sterilizatori, produktu plaukti, mēbeles, spoguļi, klientu krēsli, administratora galdi, u.c.
Salonline ir tikai labākie modeļi un lielākais salonu aprīkojuma un salona mēbeļu klāsts. Piedāvājumā ir tikai augstākās kvalitātes salonu mēbeles un salonu aprīkojums un par izdevīgākajām cenām.  Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai