Kosmetologiem

Kosmetologs ir ļoti būtisks skaistumkopšanas nozares speciālists, kura pārziņā ir rūpes par ādas skaistumu un veselību. Kosmetologiem tāpat kā jebkuras citas profesijas pārstāvjiem ir nepieciešams atbilstoši sava amata specifikai iekārtot darba vidi salonā, lai varētu sniegt profesionālus pakalpojumus, kā arī klienti un pats meistars justos ērti. Kosmetologa darba vietas iekārtošanai salonā nepieciešami daudzi un dažādi komponenti. Tās ir gan specializētās mēbeles, gan aprīkojums, gan dažādi instrumenti.
Visu, kas kosmetologiem nepieciešams darbā, varat atrast un iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē mūsu veikalā-noliktavā Rīgā. Salonline ir profesionālas matu kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejams arī viss nepieciešamais salonu aprīkojums kosmetologiem.
Savas darba vietas iekārtošanai kosmetologiem piedāvājam augstas kvalitātes kosmetologu kušetes, ratiņus, kur novietot visus darbam nepieciešamos līdzekļus un instrumentus, tāpat iegādājami ērti meistara krēsliņi. Salonline preču klāstā pieejami dažādi kosmetologa darbam nepieciešami instrumenti – aparāti ķermenim un sejai, vapazoni, lampas lupas. Darba vietas tīrībai un kārtībai pieejami dvieļu sildītāji un sterilizatori.
Visas preces atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, jo Salonline sadarbojas ar uzticamiem un atpazīstamiem ražotājiem. Salonline piedāvātais salonu aprīkojums kosmetologiem kalpos ilgi un uzticami, kā arī būs viegli kopjams.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai