Skropstu un uzacu kopšanai

Uzacu un skropstu dizaina un modes tendences mainās, bet nemainīga tendence ir veselīgas un koptas skropstas un uzacis. Rūpēties par tām var gan mājās, gan uzticēt to zinošiem skaistuma speciālistiem salonā.
Tā kā skropstas un uzacis ik dienu skaistuma vārdā pacieš daudz manipulāciju un dažādus kosmētiskos līdzekļus, ir ļoti būtiski izmantot arī kopjošu kosmētiku, kas stiprina skropstu un uzacu matiņus, veicina to augšanu. Šādus līdzekļus varat iegādāties Salonline veikalā – gan tiešsaistē, gan klātienē veikalā-noliktavā Rīgā.
Salonline ir profesionālas kosmētikas, zīmolu produkcijas un salonu aprīkojuma tiešais izplatītājs Baltijas valstīs. Preču klāstā pieejams arī viss nepieciešamais skropstu un uzacu kopšanai. Tā ir uzticamu zīmolu produkcija, ko savā darbā izvēlas salonu speciālisti, kā arī var izmantot skropstu un uzacu kopšanai mājas apstākļos.
Salonline produktu klāstā pieejami aizsargkrēmi, kas aizsargās un baros jutīgo ādu ap acīm un skropstām krāsošanas laikā. Kā arī nopērkama profesionāla kosmētika skropstu un uzacu ikdienas kopšanai – gēls skropstu un uzacu mitrināšanai un stiprināšanai, želeja skropstu veidošanai, arī serums skropstu augšanas veicināšanai, kas intensīvi stimulē skropstu saknes. Salonline preču klāstā visdažādākie profesionāļu izstrādātie skropstu un uzacu kopšanas līdzekļi, kas būs neaizstājami ikdienas skaistumkopšanas rutīnas nodrošināšanai.


Produktu cenas redzamas tikai reģistrētiem lietotājiem!
Prece pievienota salīdzināšanai